konya yemek fabrikası
ALİ OSMAN USTA YEMEK FABRİKASI KİMDİR ?

1996 dan Beri Yemek Sektöründe 20 Yıl faaliyet göstermiş olan Ali Osman BARAN Kuruluşudur. 20 Yıllık tecrübelerimizi  günümüz teknolojisi ile uyumlu bir hale getirerek siz Değerli Müşterilerimize her zaman olduğu gibi daha iyi hizmet vermeye devam ediyoruz. Sağlık bizim için en önemli unsurdur. Siz Değerli Müşterilerimizin sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürdürebilmesi amacı ile sağlıklı, hijyenik ve kaliteli bir menü ile yemek hizmeti vermekteyiz.

FAALİYET ALANLARIMIZ;

Catering Hizmetleri
Yerinde Hizmetler
İşyerlerine Taşımalı Yemek
Yemekli Organizasyonlar
Özel Hizmetler
Düğün, Sünnet, Hac, Umre, Taziye İftar Yemeği ve Toplu Organizasyon Yemek Hizmetleri.

HİJYEN POLİTİKAMIZ…

Ali Osman Usta Yemek Fabrikası Olarak Biz, halk sağlığının ve güvenliğinin en üst seviyede korunmasını sağlamaktan yola çıkarak müşterilerimize en sağlıklı ve lezzetli yemekleri sunmayı hedeflemekteyiz.

KALİTE POLİTİKAMIZ…

Ali Osman Usta Yemek Fabrikası olarak biz, üretimimizin tüm aşamalarında sağlıklı ve lezzetli yemekler üretmeyi, beslenme ilkelerine ve gıda ile ilgili mevzuata uyarak, insan sağlığı ve çevrenin korunmasını sağlamayı, yemek verdiğimiz müşterilerimizin memnuniyetlerini ölçerek sürekli geliştirmeyi, çalışanların kişisel yeteneklerini geliştirmek, onlardan en etkin biçimde yararlanmak amacı ile sürekli eğitimden geçmelerini sağlamayı, kalite politikası olarak benimsemekteyiz